İnziva Kampı’nda Erkek Erkeğe Birbirlerine Sarılıp Hüngür Hüngür Ağlayabilmek İçin Ödedikleri Para Dudak Uçuklattı

Sosyal medyadan paylaşılan bir görüntü kullanıcıları hayrete düşürdü. Bir inziva kampında kaydedildiği öğrenilen görüntülerde, suyun içindeki katılımcıların bağırarak ağladıkları anlar görüldü.

Sadece erkeklerin katılabildiği inziva kampının ücretinin ise 10 bin dolar olduğu iddia edildi. Güncel kur ile para yaklaşık 326 bin 424 TL’ye tekabül ediyor.

Görüntülere, sosyal medya kullanıcıları tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Bazı kullanıcıları görüntüleri saçmalık olarak değerlendirirken bazı kullanıcılar ise etkinliği destekler nitelikte yorumlarda bulundu. Bir sosyal medya kullanıcısı ise “Paranızla rezil oluyorsunuz. Biz bedavaya ağlıyoruz” yorumunu yaptı.

AYNI OLAY TÜRKİYE’DE DE YAŞANMIŞTI

ABD’de kaydedilen görüntüler, akıllara Göbeklitepe’de Şebnem Tacigut isimli kadın tarafından Sirius yıldızına portal açmak adı altında düzenlediği ‘Spiritüel’ etkinliği getirdi.

Kendini “kuantum düşünce tekniği eğitmeni” olarak adlandıran Şebnem Tacigut, bu amaçla Göbeklitepe’ye bir tur düzenlemiş, üç gün süren turda katılımcılara, içsel bir keşif yolculuğuna çıkmaları, bilinçaltını anlamaları ve potansiyellerini açığa çıkarmalarını garanti etmişti.

Oldukça yoğun ve çeşitli aktivitelerin bulunduğu program kapsamında negatif enerji, aura çengelleri ve manyetik alan kancaları temizliği, “400 Yıllık Kölelik” ve “İçimizdeki Firavun” protokollerini bozma, Sirius Bağlantısı ile 21 Katlı Gizli Boyut Kapısı açma, “Işık Dili ile Üst Versiyon Yüklemesi” ve Göbeklitepe’de “Korku Protokolü” bozma gibi aktiviteler yer aldı.

Sosyal medyada yarım milyon takipçisi olan Şebnem Tacigut’ın bu tur kapsamında katılımcılardan 69 bin TL alması tartışma konusu olmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir